Rosa Mystica

ks. Marcin Modrzyński

Premiera: brak daty
Format: 125×185 mm

Całkowity dochód ze sprzedaży książki
zostanie przeznaczony na cele statutowe fundacji.

Żyjemy w czasach galopujących zmian obyczajowych. W czasach niepokojów społecznych. Politycznej neurozy. Dyktatury relatywizmu. Neomarksistowskiej rewolucji.

Trendy te nie pozostają bez wpływu na wspólnotę Kościoła, wprowadzając coraz większy zamęt i wątpliwości wśród wiernych. Coś, co wczoraj stanowiło fundament, dzisiaj jest rozbijane. To, co od wieków brano za pewnik, jest teraz wielką niewiadomą…

Jak odnaleźć drogę w tym chaosie? Gdzie szukać Jezusa Chrystusa? Odpowiedź jest i zaskakująca, i zaskakująco prosta: w Matce Bożej.

O tym właśnie jest ta książeczka. O ratunku dla naszych dusz w Niepokalanym Sercu Maryi.

Ks. Marcin Modrzyński (1985). Od okultyzmu, przez protestantyzm, aż po seminarium duchowne… To kiedyś. A dzisiaj? Popularny kaznodzieja, gorliwy apostoł Maryi, współtwórca projektu Oddanie 33 i diecezjalny koordynator Odnowy w Duchu Świętym. Zafascynowany żywotami dawnych świętych i tradycyjnymi wzorcami duchowości.